Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień od 50 zł. Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 600 zł.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Narzędzia ogrodowe

( ilość produktów: 33 )

Narzędzia ogrodowe Milwaukee to sprzęt najwyższej jakości renomowanej marki. Dwie platformy akumulatorowe M12 i M18 pozwalają na wybór mocy danego urządzenia, dzięki czemu każdy użytkownik jest w stanie dopasować urządzenie do własnych potrzeb. Dzięki zastosowaniu akumulatorów narzędzia te nie wytwarzają emisji spalin, co korzystnie wpływa na środowisko naturalne. Dodatkową zaletą jest to, iż są łatwe w obsłudze oraz odchodzą dodatkowe zajęcia z pielęgnacją sprzętu takie jak, np.: pilnowanie mieszanki paliwowej, czy na pewno jest świeża i nie zatrze silnika. W ofercie marki Milwaukee znajdziemy takie narzędzia jak: kosiarki, pilarki łańcuchowe, podkaszarki, dmuchawy do liści, nożyce do żywopłotu, opryskiwacze i wiele innych.

SYSTEM WYMIENNYCH KOŃCÓWEK QUIK LOK™

Zaprojektowany z myślą o profesjonalistach zajmujących się pielęgnacją krajobrazu, system mocowania QUIK-LOK jest wszechstronnym urządzeniem do stosowania na zewnątrz, wyposażony w wiele przystawek zasilanych przez pojedyncze urządzenie podstawowe M18 FUEL™.

Zaprojektowany, aby spełniać wymagania profesjonalistów zajmujących się pielęgnacją zieleni. System QUIK-LOK™ to kilka urządzeń w jednym. Urządzenie M18 FUEL™ używa zaawansowanej technologii bezprzewodowej, aby dostarczać najbardziej wymagającym profesjonalistom maksymalną moc, dłuższy czas pracy oraz największą wytrzymałość.

Dzięki niemu masz możliwość wyboru między różnymi narzędziami:

  • Podkaszarką
  • Krawędziarką
  • Nożycami do żywopłotu
  • Pilarką do gałęzi
  • Wycinarką do trawy
  • Szczotką gumową
  • Szczotką drucianą

 

w celu wykonia jak największej ilości prac w ogrodzie z wykorzystaniem jednego urządzenia. Dodatkowo przedłużka QUIK-LOK™ pozwala o zwiększenie zasięgu o kolejne 91 cm.

pixel