Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień od 50 zł. Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 600 zł.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

CEORA

( ilość produktów: 4 )

CEORA - Baner

Robot CEORA™ wyznacza nowe standardy wielkości pielęgnowanych terenów trawiastych

W firmie Husqvarna zdajemy sobie sprawę z konieczności zapewnienia szerokiego wachlarza elastycznych rozwiązań dla dzisiejszych profesjonalistów z branży pielęgnacji trawników. Dostrzegliśmy okazję, aby stworzyć coś nowego w dziedzinie pielęgnacji większych terenów. Robota, który potrafiłby pielęgnować znacznie większy obszar niż inne modele z naszej obecnej oferty, a przy tym zapewniłby doskonałe rezultaty koszenia, typowe dla zrobotyzowanych rozwiązań Husqvarna. Zostań użytkownikiem Husqvarna CEORA™. Wybierz rozwiązanie pozwalające wykonywać znacznie więcej pracy w celu spełnienia rosnących wymagań czasowych, a także wymagań dotyczących jakości murawy i zrównoważonego rozwoju.
Robot CEORA - front

Precyzyjna pielęgnacja trawników na dużą skalę. Teraz w zasięgu ręki.

Użycie technologii mobilnej do utrzymywania łączności podczas pracy to dzisiaj standard. Dzięki robotowi CEORA™ zyskujesz pełną kontrolę bezpośrednio ze smartfona. Możesz szybko i w prosty sposób kierować robotem, definiować obszary koszenia lub zmieniać harmonogram pielęgnacji trawnika. Husqvarna Fleet Services™ umożliwia monitorowanie i lokalizowanie na podstawie map, zapewniając pełną kontrolę i ochronę przed kradzieżą.

Ok. 25 000 m2: profesjonalna jakość utrzymania obiektów sportowych

Nowoczesny obiekt sportowy to miejsce, w którym robot CEORA™ najlepiej zaprezentuje swoją wszechstronność. Robot może pracować codziennie na obszarze około 25 000 m2, pielęgnując kilka boisk piłkarskich w ekonomiczny i profesjonalny sposób. Codzienna pielęgnacja pozwala uzyskać bujną, gęstą murawę, idealną do uprawiania sportu (także golfa), przy czym intensywnie wykorzystywane tereny trawiaste są koszone z zachowaniem ostrożności. Z obsługą robotą CEORA™ z łatwością poradzi sobie każdy pracownik, a zdalne sterowanie pozwala skoncentrować się na zadaniach służących dalszej poprawie jakości murawy. Efekt to trwałe korzyści dla całego klubu.

Ok. 50 000 m2: profesjonalna jakość

Robot CEORA™ może kosić dzień i noc na większych terenach trawiastych, pracując cicho w wyznaczonych obszarach i nie przeszkadzając graczom/zawodnikom. Zastosowanie aktywnych szczotek do kół, które skutecznie usuwają ściętą trawę, nie pozostawiając kępek, zapewnia wysoką jakość koszenia na obszarach pola golfowego z trawą o średniej długości, a także innych terenach sportowych. Aby uzyskać optymalną wysokość trawy na większych obszarach, robota CEORA™ można skonfigurować tak, żeby wykonywał koszenie trzy razy w tygodniu na powierzchni około 50 000 m2. Dzięki przyszłym aktualizacjom oprogramowania jest to opłacalna inwestycja na wiele lat dla każdego klubu sportowego lub golfowego.

Ok. 75 000 m2: niezmiennie doskonała jakość

Dzięki możliwości pracy na rozległych obszarach i konstrukcji zgodnej z założeniami zrównoważonego rozwoju robot CEORA™ stanowi idealną inwestycję dla obiektów i gmin, które dążą do realizacji celów w zakresie emisji spalin i poziomu hałasu. Co więcej, zastąpienie koszenia ręcznego rozwiązaniem zrobotyzowanym, które jest w stanie kosić trawę na obszarze o powierzchni do 75 000 mdwa razy w tygodniu, pozwala uzyskać znaczne oszczędności na kosztach robocizny i sprzętu. Dodatkowo funkcja wirtualnych granic zwiększa elastyczność i wydajność pielęgnacji murawy.
Robot CEORA - tył
Jedna maszyna. Nieograniczone możliwości.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi zastosowań, autonomiczne rozwiązania Husqvarna oferują osobom profesjonalnie zajmującym się pielęgnacją zieleni wiele możliwości rozszerzania i doskonalenia swojej działalności. Kluby sportowe, zarządcy nieruchomości, samorządy, specjaliści od pielęgnacji zieleni i wszyscy zajmujący się zawodowo pielęgnacją trawników mogą skorzystać z doskonałych rezultatów i imponującej wydajności w terenie, jak również zaoszczędzić czas i obniżyć koszty sprzętu.
BOISKA SPORTOWE I POLA GOLFOWE

Nowy wymiar boiska
Nowoczesne obiekty sportowe to miejsca, w których CEORA™ może najlepiej dowieść swojej
wszechstronności. Większość pól golfowych i boisk wymaga szczególnej pielęgnacji i zabiegów,
od nawożenia po podlewanie i koszenie. CEORA™ pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze, jednocześnie poprawiając walory estetyczne terenów zieleni.
Robot Ceora - boisko sportowe
Robot Ceora na trawniku
ROBOTY KOSZĄCE AUTOMOWER®  W TECHNOLOGII EPOS 
- przełomowa technologia oparta na systemach satelitarnych
- prosta i szybsza instalacja, nie wymagająca przewodów ograniczających i doprowadzających
- większa elastyczność pracy, dzięki możliwości definiowania obszarów roboczych
do zmieniających się potrzeb i warunków
- obsługa rozległych terenów, dzięki możliwości integracji kilku robotów na jednym obszarze
roboczym
- obsługa i zarządzanie za pomocą smartfona i aplikacji Husqvarna EPOS
Możliwości robota Ceora
                       
JESTEŚ ZAINTERESOWANY PREZENTACJĄ NA ŻYWO ?
Skontaktuj się z nami :
tel 509 764 766
info@nezo.pl
pixel