Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień od 50 zł. Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 600 zł.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki o zerowym promieniu skrętu

( ilość produktów: 1 )

Zawróć w miejscu, nie zostawiając za sobą nieskoszonych miejsc

Układ kierowniczy o zerowym promieniu skrętu umożliwia wykonanie skrętu w miejscu. Napęd hydrauliczny z indywidualnym sterowaniem kół pozwala na wykonywanie precyzyjnych manewrów oraz obrotu wokół własnej osi, dzięki czemu kosiarka nie pozostawia za sobą żadnych nieskoszonych miejsc.

Platforma z izolacją drgań sprawia, że kosiarka o zerowym promieniu skrętu Husqvarna jest także przyjemna w prowadzeniu. Gumowe izolatory oddzielają ręce, tułów i stopy operatora od ramy, minimalizując zmęczenie i zapewniając ergonomię podczas pracy. Układ unoszenia zespołu tnącego jest wygodnie obsługiwany pedałem.

Uniwersalne i wydajne

Ciężka praca oznacza zwiększone obciążenie dla maszyny. Dlatego nasze kosiarki o zerowym promieniu skrętu charakteryzują się niezwykłą wytrzymałością. Korzystają z podobnych rozwiązań co nasze komercyjne modele kosiarek i są wyposażone w podwozie wykonane ze stalowych rur oraz silniki o dużej mocy. Ponadto ich otwarta konstrukcja zapewnia wygodniejszy serwis i mniejsze gromadzenie się zanieczyszczeń. Wszystko to sprawia, że kosiarka może służyć przez długie lata.

pixel