Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień od 50 zł. Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 600 zł.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kosiarki elektryczne i akumulatorowe Husqvarna

( ilość produktów: 15 )

Kosiarka elektryczna

Alternatywą dla kosiarek spalinowych są kosiarki eletryczne lub akumulatorowe. Kosiarki elektryczne firmy Husqvarna są to kosiarki na kablu podłączane do kontaktu. Marka Husqvarna zapewnia to, że kosiarka elektryczna jest łatwa w obsłudze i intuicyjna. Świetnie sprawdzają się do koszenia małych trawników, ale także do przycinania bardziej złożonych powierzchni. Są dobrą alternatywą dla wykaszarek spalinowych. Kosiarki elektryczne Husqvarna są ciche, dzięki czemu koszenie ogrodu nie sprawia dyskomfortu ich użytkownikom ani osobom w pobliżu. Umożliwiają koszenie wybranej powierzchni na jednym ładowaniu akumulatora. Charakteryzują się przede wszystkim:

  • kompaktowym korpusem,
  • ergonomicznym uchwytem,
  • możliwością łatwego manewrowania,
  • łatwą sterownością nawet w wąskich miejscach.

Kosiarka akumulatorowa

Kosiarka akumulatorowa Husqvarna to wygodna, lekka i cicha kosiarka. Tworzy system akumulatorowy Husqvarna, co oznacza, że jeden akumulator pasuję do wielu urządzeń marki Husqvarna (np.: podkaszarki, pilarki, dmuchawy, nożyc do żywopłotu..itp.).  Intuicyjne sterowanie za pomocą łatwych w obsłudze klawiszy zapewnia dużą wygodę i komfort pracy. Dodatkową zaletą kosiarki akumulatorowej Husqvarna jest to , że jest ona cicha i nie powoduję emisji spalin.

Jeśli interesuję Cię zakup lekkiej, cichej, mocnej, wygodnej i łatwej w obsłudze kosiarki to kosiarka akumulatorowa Husqvarna jest najlepszym wyborem.

pixel