Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień od 50 zł. Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 600 zł.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Traktorki Husqvarna i Ridery

( ilość produktów: 71 )

W naszym sklepie internetowym zaopatrzysz się między innymi w markowe: traktorki ogrodowe, ridery, agregaty tnące, pługi, szczotki z osłoną, a także zespoły tnące. Stawiamy na wyłącznie uznanych w branży producentów, takich jak między innymi Husqvarna oraz Stiga. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat dostępnych maszyn oraz akcesoriów do nich. 

Czym są traktorki ogrodowe?

Traktorek do koszenia trawy to sprzęt, który łączy w sobie wygląd oraz funkcje klasycznej kosiarki ogrodowej z właściwościami niewielkich rozmiarów traktora. Tego typu maszyna należy do grupy kosiarek samojezdnych. Bardzo często zimą wykorzystywana jest nie jako urządzenie do koszenia trawy, a jako pług do odśnieżania drogi. Zastosowanie zależy bowiem od tego, jakie narzędzie robocze zostanie zamocowane na przodzie pojazdu. 

Traktorek do koszenia trawy a rider — różnica

Traktorki Husqvarna — kosiarki oraz ridery różnią się od siebie przede wszystkim umiejscowieniem noży. W przypadku riderów znajdują się one z przodu. W riderach montowany jest również przegubowy układ kierowniczy. Daje on możliwość zachodzenia tylnych kół pod maszynę przy skrętach. Dzięki temu są one bardziej zwrotne — mają niewielki promień skrętu. Doskonale sprawdzają się zatem na powierzchniach, na których występuje bardzo dużo przeszkód do ominięcia. Małe traktory natomiast dedykowane są dużym przestrzeniom, na których nie ma przeszkód do omijania, takich jak na przykład niewielka architektura lub drzewa. 

Traktorki kosiarki — producenci

Dystrybuujemy urządzenia od wyłącznie renomowanych marek, takich jak między innymi:

  • Husqvarna,
  • Stiga,
  • Kohler,
  • Briggs & Stratton,
  • CEDRUS.

Husqvarna to firma, która została założona jeszcze w 1689 roku. Początkowo była odpowiedzialna głównie za produkcję broni dla szwedzkiej armii. Aktualnie znana jest przede wszystkim z wytwarzania najwyższej klasy maszyn oraz narzędzi do prac ogrodowych i leśnych, takich jak między innymi pilarki oraz kosiarki. Każdy traktorek ogrodowy tej marki to najwyższa światowa półka. 

Stiga z kolei to europejski producent, który pochodzi ze Szwecji. W roku 2000 marka połączyła się z producentem kosiarek Castelgarden, a także producentem pilarek oraz wykaszarek Alpina Professional & Garden. Aktualnie to jedna z najbardziej cenionych marek w branży elektronarzędzi. 

Kohler jest amerykańską firmą z siedzibą w Wisconsin. Przedsiębiorstwo zostało założone przez austriackich emigrantów jeszcze w 1873 roku. Urządzenia oraz komponenty do nich przeznaczone do ogrodu, które są sygnowane logiem Kohler, cieszą się dziś ogromnym uznaniem na całym świecie.

Briggs & Stratton to natomiast największy na świecie producent silników benzynowych, które są chłodzone powietrzem i wykorzystywane w urządzeniach zasilających przeznaczonych do stosowania na zewnątrz. Siedziba producenta znajduje się w Milwaukee, czyli w Stanach Zjednoczonych. 

Dlaczego warto kupić u nas ogrodowy traktorek?

Warto postawić na ogrodowe traktorki z naszego sklepu między innymi ze względu na renomę ich producentów. Oprócz najwyższej jakości gwarantujemy także atrakcyjne ceny maszyn. Pamiętaj także o tym, że oferujemy darmową dostawę do 300 kilometrów, a przy dostawie szczegółowy instruktaż. Wszystkie sprzęty są przed wysyłką sprawdzamy, zalewamy płynami i odpalamy. W dalszej kolejności usuwamy płyny. Dostarczamy więc maszyny w pełni gotowe do pracy. W sytuacji natomiast, gdybyś miał jakiekolwiek pytania, w każdej chwili możesz skonsultować się z naszymi ekspertami. Serdecznie zapraszamy zatem do kontaktu oraz do składania zamówień!

pixel