Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień od 50 zł. Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 600 zł.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Roboty koszące Husqvarna

( ilość produktów: 16 )

 

Oferujemy również usługę montażu. W skład której wchodzi:

  • przygotowanie wyceny montażu,
  • projekt instalacji,
  • montaż przewodu pod powierzchnię trawy, w tym również montaż przewodów pod przejściami, chodnikami, kostkami betonowymi, żywopłotami,
  • montaż bazy oraz kosiarki automatycznej,
  • zaprogramowanie kosiarki według specyfikacji ogrodu,
  • instruktaż z obsługi kosiarki,
  • opieka posprzedażowa oraz wsparcie telefoniczne.

KALKULATOR TRAWNIKA

 

 

 

 

Roboty koszące Husqvarna pozwalają zaoszczędzić czas, co jednocześnie oznacza brak konieczności samodzielnego wykonywania pracy fizycznej. Roboty koszące z naszego sklepu są zatem nieocenione zwłaszcza tam, gdzie trawnik zajmuje naprawdę sporo przestrzeni. Koniecznie zapoznaj się z naszą szeroką ofertą sprzedażową i sprawdź najważniejsze informacje na temat kosiarek automatycznych.

Czym są roboty koszące?

Robot koszący, taki jak na przykład Husvarna Automower jest specjalnym rodzajem kosiarki, która pracuje samodzielnie, czyli bez nadzoru oraz wysiłku jej użytkownika. Jedyne, co jest potrzebne do skoszenia trawy to aplikacja na smartfonie, tablecie lub na komputerze oraz odrobina czasu na zaprogramowanie między innymi harmonogramu koszenia. Konieczne jest również ustawienie granic obszaru, w którym ma pracować urządzenie. Granice mogą być ustalane poprzez przewód ograniczający wkopywany w trawnik lub granice wirtualne, czyli z wykorzystaniem stacji EPOS. Wszystkie te możliwości dostępne są w bardzo intuicyjnym w obsłudze interfejsie oprogramowania Husqvarna. 

Jak działa kosiarka automatyczna Husqvarna?

Większość urządzeń tego typu pracuje na wyznaczonym przez użytkownika obszarze dzięki wkopanemu w trawnik przewodowi ograniczającemu. Niektóre natomiast kosiarki automatyczne (spośród droższych modeli) działają dzięki wykorzystaniu technologii satelitarnej. Po zdefiniowaniu obszaru roboczego maszyna sama wykonuje pracę. Cały czas dysponuje ona informacjami, które pozwalają jej określić, w którym miejscu na wirtualnej mapie się znajduje, gdzie jest stacja ładowania, a także, do którego miejsca trawa ma zostać skoszona.

Kosiarka automatyczna Husqvarna oblicza najbardziej efektywne trasy, aby dostać się do stacji ładowania. Na uwagę zasługuje jednocześnie, że masz pełną kontrolę nad sposobem jej działania. Dla przykładu, jeśli chcesz praca autonomicznego robota koszącego może trwać nieprzerwanie przez 7 dni w tygodniu. Tak naprawdę nie musisz nawet znajdować się w pobliżu miejsca, w którym trawa ma zostać skoszona. 

Kosiarki automatyczne — sklep Nezo

Warto wybrać kosiarkę automatyczną ze sklepu Nezo ze względu na jej niezawodność. Dysponujemy bowiem urządzeniami marki Husqvarna, która jest od wielu lat ceniona na całym świecie. Warto wspomnieć, że Automower Husqvarna jest aktualnie najbardziej rozwiniętą technologicznie opcją, jeśli chodzi o roboty do koszenia. Pamiętaj także o tym, że oferujemy pełne wsparcie techniczne oraz zdalną pomoc przy montażu. Jeżeli chcesz, możemy również w stu procentach zająć się montażem urządzenia. Dzięki temu będziesz mógł błyskawicznie cieszyć się działaniem kosiarki automatycznej. Nasi klienci absolutnie nie zostają zatem osamotnieni już po dokonaniu zakupu. Jeżeli zdecydujesz się na robota koszącego z naszego sklepu, możemy wykonać dla Ciebie nieodpłatnie darmowy projekt instalacji. Wystarczy, że prześlesz nam zdjęcia obszaru, na którym ma zostać wykonana praca. Serdecznie zapraszamy więc do kontaktu oraz do dokonywania zakupów.

 

pixel