Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień od 50 zł. Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 600 zł.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

ELTEN

( ilość produktów: 98 )

ELTEN to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości butów ochronnych. W swojej ofercie posiadają obuwie odpowiednie dla różnych branż takich jak: przemysł, budownictwo, usługa, rolnictwo, ogrodnictwo, itp. Idealne obuwie zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

ELTEN jest jednym z wiodących producentów w Europie w zakresie rozwoju nowoczesnych koncepcji dopasowania. Producent ten opracował wiele nowoczesnych technologii, które sam stosuje w butach ochronnych. Współpracuje on z wieloma uniwersytetami, instytutami i instytucjami medycznymi. Dla przykładu ELTEN opracował specjalne koncepcje podeszwy dla wielu sektorów przemysłu i budownictwa.

W obuwiu marki ELTEN można również znaleźć szeroki zakres różnych koncepcji, np.: czubki mogą być wykonane ze stali, aluminium lub tworzywa sztucznego, a także być całkowicie pozbawione metalu w butach. Do wykonania podeszwy używa się: gumy, poliuretanu (PU), termoplastycznego poliuretanu (TPU) i EVA. W przypadku materiałów zewnętrznych producent ten opiera się na wybranych rodzajach skóry, wysokiej jakości zaawansowanych technologicznie tkaninach i mikrofibrze. 

 

pixel