Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień od 50 zł. Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 600 zł.
PROMOCJA NA ŁAŃCUCHY X-CUT HUSQVARNA SPRAWDŹ
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pilarki Husqvarna

( ilość produktów: 199 )

Pilarka

 

Nasza oferta obejmuje wszystkie urządzenia — od ciężkich maszyn po małe pilarki do prywatnego użytku, a także urządzenia do wycinki i przycinania drzew oraz cięcia drewna opałowego. Pilarka Husqvarna to Twój niezawodny partner w lesie bez względu na to, jakie musisz wykonać zadanie.

 Dbałość o środowisko jest naszym priorytetem i przedmiotem troski. Wspólnie możemy ograniczyć do minimum niekorzystny wpływ na środowisko naturalne. Wszystkie pilarki Husqvarna są wyposażone w unikalny silnik X-TORQ®, dzięki czemu zużywają mniej paliwa i emitują mniej spalin, zgodnie z wymogami najbardziej rygorystycznych norm emisji.

Doskonale wiemy, że bezpieczeństwo i niezawodne działanie są najważniejsze podczas prac leśnych. Pilarka Husqvarna umożliwia bezpieczne, elastyczne i pewne działanie.

Połączony układ sterowania ssaniem/zatrzymywaniem ułatwia uruchamianie piły i zapobiega jej zalaniu. Zastosowanie odśrodkowego układu filtrowania powietrza zmniejsza zużycie urządzenia i pozwala wydłużyć czas między operacjami czyszczenia filtra. Funkcja SmartStart® zmniejsza opór stawiany przez linkę rozrusznika nawet o 40%. Umożliwia to szybkie uruchamianie urządzenia przy minimalnym wysiłku.

 

 

Pilarki z naszego sklepu internetowego to narzędzia od uznanych na całym świecie producentów. Stawiamy bowiem na marki, takie jak między innymi Husqvarna, Stiga oraz Milwaukee. Nasi doświadczeni doradcy chętnie wskażą Ci najlepsze zakupowe rozwiązania. Koniecznie zapoznaj się zatem z asortymentem oraz informacjami na temat konkretnych urządzeń.

Czym są pilarki?

Pilarki to bardzo uniwersalne narzędzia przeznaczone między innymi do prac leśnych (w tym przypadku najlepiej sprawdzają się profesjonalne), prac w ogrodzie oraz w warsztacie. Ich zastosowaniem mogą być na przykład:

  • ścinka,
  • okrzesywanie,
  • przerzynka,
  • przycinanie gałęzi,
  • przygotowywanie drewna na opał,
  • rozdrabnianie drzew, a także
  • przecinanie desek.

Pilarka łańcuchowa składa się oczywiście z łańcucha tnącego, który porusza się wzdłuż prowadnicy, a także z jednostki napędowej. Może być to silnik spalinowy, elektryczny lub akumulatorowy. 

Jak działa pilarka łańcuchowa?

Łańcuchowe pilarki spalinowe, elektryczne lub akumulatorowe są wyposażone w silnik, który poprzez sprzęgło odśrodkowe wprawia w ruch łańcuch tnący. Za sprawą ergonomicznych uchwytów oraz systemów antywibracyjnych użytkownicy pilarek łańcuchowych mogą pracować w pełni komfortowo. Wykorzystanie naszych pilarek jest w pełni bezpieczne między innymi ze względu na obecne w nich awaryjne hamulce oraz łatwo dostępne przyciski sterujące. 

Pilarki spalinowe — zastosowanie

Dedykowane zastosowanie piły z naszego sklepu internetowego różni się w zależności od tego, po jaki typ urządzenia sięgniesz. Opisywane narzędzia pracy dzielą się bowiem na profesjonalne, półprofesjonalne oraz amatorskie. Pilarki profesjonalne uwzględniają najwyższe wymagania w zakresie trwałości oraz niezawodności sprzętu. Jednocześnie są w stanie zaspokoić wysokie potrzeby dotyczące całodziennego cięcia lub ścinania drzew oraz podkrzesywania. Amatorskie nie sprawdzą się tak dobrze w trakcie prac leśnych, ale można je wykorzystać na przykład w przydomowym warsztacie. Charakteryzują się one znacznie mniejszą mocą silnika. Z kolei wariant półprofesjonalny łączy w sobie cechy urządzeń profesjonalnych oraz amatorskich. Bez względu na to, który wariant wybierzesz, masz pewność, że produkty od cenionych marek, takich jak na przykład Husqvarna oraz Stiga spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Dlaczego warto wybrać pilarki z naszego sklepu?

Zakup pilarek ze sklepu Nezo zawsze może zostać poprzedzony konsultacją z zatrudnionymi u nas fachowcami. Śmiało skontaktuj się więc z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat dostępnego asortymentu. Nieocenionym atutem naszego sklepu jest również możliwość zaopatrzenia się w akcesoria do pilarek, takie jak na przykład torby i prowadnice oraz części do nich. Z nami kompleksowo zaopatrzysz zatem swoją firmę oraz domowy warsztat. Pamiętaj także o tym, że dokładnie sprawdzamy sprzęt przed wysłaniem go do klientów. Zawsze zalewamy je płynami, a po weryfikacji ich prawidłowego działania usuwamy płyny i dopiero pakujemy. Serdecznie zapraszamy do dokonywania zakupów.

pixel