Darmowa dostawa do paczkomatów dla zamówień od 50 zł. Darmowa dostawa kurierem dla zamówień od 600 zł.
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Urządzenia polecane do wykaszania i podkaszania

2022-08-04
Urządzenia polecane do wykaszania i podkaszania

Zdaje się, że kosiarka to zupełna podstawa w wyposażeniu każdego posiadacza własnego ogrodu. Trudno bowiem wyobrazić sobie zadbany trawnik bez tego urządzenia. Niekiedy jednak może ono nie wystarczać, a szczególnie wtedy, gdy właścicielowi nieruchomości zależy na jak najbardziej estetycznym efekcie. Zobacz, jaki sprzęt warto mieć!

Czym najlepiej wykaszać?

Nie będzie zaskoczeniem, że do wykaszania wykorzystuje się oczywiście wykaszarki. Nie jest zarazem tajemnicą, że na rynku dostępnych jest wiele różnorodnych modeli tego rodzaju sprzętu. Wybór odpowiedniego z nich zależy oczywiście od potrzeb oraz preferencji przyszłego użytkownika, toteż w tym przypadku nie ma złych decyzji. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na kilka kluczowych czynników, które sprawią, że inwestycja z całą pewnością będzie udana.

Wybierając wykaszarkę, zwróć uwagę na:

  • moc silnika – jeżeli zamierzasz wykorzystywać urządzenie na niewielkim terenie, możesz bez obaw wybrać silnik o słabszej mocy; w przypadku większej posesji wysoka moc okaże się zupełną podstawą;
  • wagę – im lżejsze urządzenie, tym lepiej, bowiem wówczas łatwiej będzie Ci obsługiwać sprzęt.

Jak wybrać dobrą podkaszarkę?

Powyższe czynniki dotyczą również udanego zakupu podkaszarki, zwanej potocznie trymerem. Pamiętaj jednak, iż tutaj nieco mniejszą rolę odgrywa moc. To urządzenie przeznaczone jest do dokonywania poprawek po koszeniu lub wykaszaniu, dlatego nie ma to większego znaczenia. Ważne jest jednak, aby była ona poręczna i wygodna w użytkowaniu.

Niezależnie od sprzętu, który zamierzasz zakupić, zwróć uwagę także na producenta. Obecnie największym zaufaniem cieszy się marka Husqvarna, która funkcjonuje na rynku już od wielu lat. Na naszej stronie znajdziesz m.in. akcesoria do kosiarek Husqvarna, a także wymienione wyżej urządzenia pochodzące od tego producenta. W razie problemów z dokonaniem decyzji nasi pracownicy służą pomocą. Doradzimy Ci w zakupie sprzętu, który najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

pixel